Wyszukiwarka produktów Rozwiń

Szukaj po nazwie:

Przedział cenowy:

Opakowanie (gramy/mililitry):

Typ zastosowania:

Linia produktów:

Preparat wspomagający drogi oddechowe (ESS Air Liquid) Produkt na zamówienie

tak

Nr katalogowy: ESS-203

Opakowanie: 1 L

Linia: Linia w płynie

Typ użycia: zewnętrzny

Cena netto: 276.85 zł

Kategoria:
Układ oddechowy i układ krążenia

ESS Air Liquid wspomaga funkcję pracy dróg oddechowych w przypadku ostrych i chronicznych problemów układu respiracyjnego.

Skład: propandiol, glukoza, chlorek magnezu, melasa z trzciny cukrowej ,wilgotność 47,70%

Składniki analityczne i ich zawartość: 0,80% proteina surowa, 0,10% włókno surowe, 2,80% popiół surowy, sód 0,05%

Żywieniowe suplementy na 1 litr: Lizyna chlorek monohydrowy (technicznie czysty) 7.800 mg, mieszanka z materiałów aromatycznych (wodne ekstrakty z tymianku, kasztanu, rumianku, kopru włoskiego, korzenia prymulki) 120.000 mg, propionat sodu, sorbat potasu, kwas cytrynowy

Zalecenia dot. karmienia: Konie duże 35-50 ml na zwierzę / dziennie

Zawartość: 1 litr

Zalecane dla: konie w każdym wieku w celu wspomagania funkcji pracy dróg oddechowych oraz regeneracji całego przewodu oddechowego. Air Liquid działa pozytywnie szczególnie w przypadku koni z uszkodzoną funkcją oddechową, ale generalnie również w przypadku koni hodowanych w stajni. Środek ten poprawia wymianę gazu w przypadku ostrych oraz chronicznych schorzeń układu oddechowego. Dla koni z problemami oddechowymi COPD, RAO,kaszel , dusznośći.

 

Informacje ogólne

Silnie działające składniki jak glukoza i melasa przywracają szybko energię, gliceryna propylenowa tworzy depozyt energetyczny, magnez optymalizuje funkcje mięśni a lizyna jest istotnym aminokwasem dla budowy potrzebnego dla życia białka w organizmie. Skład jest polepszony jeszcze o mieszankę ziół, która pobudza apetyt i wspomaga układ oddechowy. Ekstrakty z tymianku, kasztanu, rumianku, kopru włoskiego oraz korzenia prymulki stosowane są od dawna w fitoterapii zarówno w przypadku ostrych jak również chronicznych problemów dróg oddechowych.

Ze względu na składniki biologiczne zaleca się odstawienie preparatu na 48 godziny przed zawodami.

Zdjęcia produktu